Ender ve vyhnanství (Enderova sága, #6) Orson Scott Card

ISBN: 9788071933113

Published:

Hardcover

344 pages


Description

Ender ve vyhnanství (Enderova sága, #6)  by  Orson Scott Card

Ender ve vyhnanství (Enderova sága, #6) by Orson Scott Card
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 344 pages | ISBN: 9788071933113 | 9.66 Mb

Enderův cyklus patří k nejpopulárnějším ságám žánru SF. Jednotlivé tituly získaly ceny Hugo a Nebula a vycházejí už dlouhá léta v mnoha jazycích.Určitě si stejně jako mnozí kladete otázku, co se s Enderem dělo po skončení války s termiťany a předMoreEnderův cyklus patří k nejpopulárnějším ságám žánru SF. Jednotlivé tituly získaly ceny Hugo a Nebula a vycházejí už dlouhá léta v mnoha jazycích.Určitě si stejně jako mnozí kladete otázku, co se s Enderem dělo po skončení války s termiťany a před tím, než doletěl na Lusitanii. Nyní máte jedinečnou možnost se to dozvědět – přichází Cardovo nové dílo, pokračování Enderovy hry: Ender ve vyhnanství.Zpočátku Ender věří, že by se mohl vrátit na Zemi tak rychle, jak to bude možné.

Ale už skoro rok je situace klidná, a Ender přesto zůstává na Erótu. A navíc je přijat plán, jak ho na Zemi vůbec neposlat, protože je užitečnější jako jméno a příběh, než by mohl být jako nevhodná osoba z masa a krve.Na konci Enderovy hry Andrew Wiggin – známější spíše jako Ender – zjistí, že nemůže žít na Zemi.

Stal se více než jen chlapcem, který vyhrál hru: je zachránce Země, hrdina, vojenský génius, o jehož loajalitu a služby by se rád ucházel každý národ.Má na vybranou – buď žít pod Hegemonovou kontrolou jako figurka v bratrových politických hrách, nebo se může připojit k posádce kolonizační lodi a odletět, aby se usadil na jednom z mnoha nových světů, získaných ve válce.Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Ender ve vyhnanství (Enderova sága, #6)":


softica.eu

©2009-2015 | DMCA | Contact us